Відкрите виробництво

motlyak

«Я-Богдан Мотляк,  власник крафтового виробництва натуральних продуктів ТМ Good Chef, Scandal та Vital. Розуміючи важливість для вас розуміння складових продукції, я розкажу Вам увесь шлях нашої продукції до вашого столу – починаючи з відбору постачальників сировини до полиці магазину.

Ми відкриті для кожного споживача та партнерів, регулярно проводимо екскурсії на виробництво. Ми контролюємо кожен процес на усіх етапах виробництва. Знаходимось ми у самому серці  Полтавщини. Все починається тільки з відбору високоякісної сировини, яка відповідає встановленим вимогам безпечності харчових продуктів.

Підприємство оснащене лабораторією, яка здійснює вхідний контроль сировини та допоміжних матеріалів за фізико хімічними та органолептичними показниками. Постачальниками основної сировини (масла, молока, сиру, м’яса, борошна, цукру тощо) являються українські виробники, які мають впроваджену систему НАССР.

Як народжуються рецепти

Кожен продукт розроблений нашим бренд-шефом з дотриманням основних правил приготування ресторанних страв під чітким контролем нутріціолога. Кожна порція відповідає основним правилам здорового харчування – вага, баланс поживних, корисних речовин, збалансований енергетичний склад.

Для виробництва продукції ТМ Гудшеф ми використовуємо відбірне українське охолоджене м’ясо з чітким дотриманням норм мікробіологічних показників.

Овочі також відбираємо найвищої якості з виключно українських господарств. Головний принцип відбору високі органолептичні показники.

Борошно – використовуємо тільки вищого сорту, яке також відповідає встановленим показникам якості та безпечності.  Пакування відповідає усім встановленим вимогам до харчової тари.

Кожна страва з нашої крафтової лінії виготовлена з відбірної сировини тільки українських виробників.  Легка у приготуванні, смачна та корисна. Виключно ручна ліпка та швидкий метод заморозки гарантують високу якість кожної страви.

Класика східної кухні  - японські вареники гьодза

Унікальне для традиційної української кухні поєднання овочевої та м’ясної начинки. Відбірне рублене м’ясо з соковитими овочами – капустою, морквою, цибулею –  загорнуті в тонке тісто, створюють неймовірно легкий, збалансований смак.

64 % начинки та всього 36 % тіста.

Гьодза з овочевою начинкою та грибами – це відмінний варіант вегетаріанської чи пісної страви.

Сама страва гьодзаа прийшла в Японію з Китаю. В Манчжурії були популярні саме варені гьодза, а на півдні Китаю було прийнято готувати такі вареникики на пару (дим-сам) саме такі гьодза прийшли в Японію, де їх почали смажити на теппані (Теппан – Які – металева панель для смаження).

Класика італійської кухні - лазанья

Італійська королева смаку – ароматна, ситна, неперевершено смачна. Так, це – лазанья (італ.lasagna)!

Тільки натуральні інгредієнти –  томатно – м’ясний соус Болоньєзе (sauce bolognaise) з найсвіжіших помідорів з українських полів, відбірне фермерське м’ясо у поєднанні з вишуканим соусом Бешамель створюють неповторний смак та аромат.

Перша згадка по лазанью зафіксована в документі «Memoriali bolognesi» – офіційному реєстрі правових угод з 1265 по 1436 рр. Спочатку страва готувалася як варені кльоцки, а в запеченому вигляді з’явилася на початку 1800 року. На сьогодні лазанья має безліч варіантів начинки в поєднанні з тонким тістом, в залежності від регіону Італії.

Соус Болоньєзе  родом з самої Болоньї, саме там повар Паллегріно Артузі вивів ідеальну формулу смаку. Варто відмітити, що рецепт відрізнявся від сучасної версії, в основі соусу був не м’ясний фарш, а трюфель, вершки та куряча печінка.

Соус Бешамель (béchamel ) був створений на основі вершкового соусу королівським поваром Франсуа де Ла Варенно, основоположником високої кухні у Версалі, і присвячений Луї де Бешамелю, маркізу  де Нуантель, гофмейстеру при палаці Людовика XIV.

Пельмені – страва китайських імператорів

У далекому 1879 році в Нижньому Новгороді була видана брошура “Пісня про пельмені”. Епіграф був такий: “Ладен впасти я на коліна перед тим, хто вигадав пельмені”

В пельменях ТМ Good Chef збережене співвідношення начинки та тіста 50 на 50 %, що передбачено класичною рецептурою. Власноруч виготовлений фарш з відбірного м’яса, свіжа цибуля та запашні спеції, тонке тісто – це секрет Вашого смачного обіду чи вечері.

Легенд про появу звичних нам сибірських пельменів не перелічиш. Одна з них – наслідок монгольської експансії. Пояснюють усе історики підозрілою схожістю пельменів зі стравами китайської кухні. Довгий підготовчий процес, нетривала теплова обробка, спеції, для наших країн нетипові (та їх сюди майже й не завозили) та ритуал ласування – пельмені подавали одразу ж після приготування.

Походження назви – словник А.Г. Преображенського містить слово “пельнянь”. Буквально це означає “вухо з тіста”. Справа в тому, що автори терміну – перм’яки та удмурти, населення передмістя Уралу. Саме з цими місцевими жителями угро-фінни, які гостювали на Уралі, якось поділилися секретом приготування страви. Виходить, свою назву пельмені отримали завдяки оригінальній формі.